ecekozmetik

   Ece Kozmetik.LTD.ŞTİ. 1994 yılında  Ankara'da kurulmuştur. Toptan ve perakende kozmetik alanında faaliyet gösteren firmamız değişen ve gelişen şartlar ve talepler doğrultusunda 2001 yılında üretim safhasını faaliyetlerine eklemiştir. Piyasada açık parfüm olarak bilinen ürünlerin Ankarada’ki ilk üreticilerden biri olan firmamız kendi adına tescilli olan "x time" ve  "q&p" markalarıyla kozmetik ve kişisel bakım alanında çalışmakta olup üretim aşamasının her noktasında titizlikle hareket etmekte ve ürün gamını güncel gelişmeler doğrultusunda sürekli yenileyerek genişletmektedir.ecekozmetikduyurular
Ece Kozmetik Yayın Hayatında


e-bülten üyeliği
Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olabilirsiniz
E-Posta Adresiniz


sizi arayalım
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
hakkımızda

   Ece Kozmetik.LTD.ŞTİ. 1994 yılında  Ankara'da kurulmuştur. Toptan ve perakende kozmetik alanında faaliyet gösteren firmamız değişen ve gelişen şartlar ve talepler doğrultusunda 2001 yılında üretim safhasını faaliyetlerine eklemiştir. Piyasada açık parfüm olarak bilinen ürünlerin Ankarada’ki ilk üreticilerden biri olan firmamız kendi adına tescilli olan "x tıme" ve  "q&p" markalarıyla kozmetik ve kişisel bakım alanında çalışmakta olup üretim aşamasının her noktasında titizlikle hareket etmekte ve ürün gamını güncel gelişmeler doğrultusunda sürekli yenileyerek genişletmektedir.
 
   Firmamız tüketicilere üstün kaliteli ve sağlıklı ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunarak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak suretiyle hem tüketicilerin hemde bayilerinin takdirini kazanmayı, başta yurtiçi olmak üzere yaygın bir şekilde dağılım yaparak tanınmayı hedefi olarak benimsemiştir.